Новий порядок відчуження об'єктів державної власності. Вихідні на зимові свята. Матеріальна відповідальність військовослужбовцівОновлено Порядок відчуження об'єктів державної власності.

Ним передбачено механізм та способи відчуження об'єктів державної власності.

Також уряд визначив Державне підприємство ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ, що належить до сфери управління Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, відповідальним за забезпечення функціонування електронної торгової системи. (Постанова КМ України від 23.10.2019 р. N 884.)

Як відпочиваємо на зимові свята та за які вихідні доведеться відпрацьовувати.

Урядом прийнято розпорядження від 23.10.2019р. № 995-р, відповідно до якого:
  • Вихідні дні на Новорічні свята: 29, 30, 31 грудня 2019 року. 01 січня 2020 року.
  • Робочі суботи: 21, 28 грудня 2019 року.
  • Вихідні дні на Різдвяні свята: 25 грудня 2019 року, 4, 5, 6, 7 січня 2020 року.
  • Робоча субота: 11 січня 2020 року.


Новий механізм повернення платникам податків помилково та/або надміру сплачених сум грошових зобов'язань та пені.

З 01.11.2019 року вступають в дію положення Наказу Мінфіну від 11.02.2019 року № 60 щодо нового механізму повернення платникам податків помилково та/або надміру сплачених сум грошових зобов'язань та пені.

Для максимальної зручності обробки заяв платників в процесі повернення коштів та унеможливлення виникнення помилок, податківці рекомендують платникам податків подавати заяви в електронній формі за допомогою засобів інформаційно-телекомунікаційних систем (через електронний кабінет платника податків).


З 2021 року запрацює єдиний рахунок для сплати податків, зборів та ЄСВ.

Єдиний рахунок - це рахунок, відкритий у центральному органі виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів, для центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику, який може використовуватися платником податків для сплати грошових зобов'язань та/або податкового боргу з податків та зборів, передбачених Податковим кодексом України, єдиного внеску та інших платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи.

Закон України “Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо запровадження єдиного рахунку для сплати податків і зборів, єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування” від 04.10.2019 року №190.


Набрав чинності Закон України “Про матеріальну відповідальність військовослужбовців та прирівняних до них осіб за шкоду, завдану державі”

Цей Закон визначає підстави та порядок притягнення військовослужбовців та деяких інших осіб до матеріальної відповідальності за шкоду, завдану державному майну, у тому числі військовому майну, майну, залученому під час мобілізації, а також грошовим коштам, під час виконання ними службових обов'язків.

Дія Закону поширюється на військовослужбовців під час виконання ними обов’язків військової служби, військовозобов’язаних та резервістів під час проходження ними зборів, а також осіб рядового та начальницького складу правоохоронних органів спеціального призначення, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, Міністерства внутрішніх справ України, Національної поліції України, сил цивільного захисту, Державної кримінально-виконавчої служби України, Державного бюро розслідувань.

Опублікувати коментар

0 Коментарі