Що робити адвокату на обшуку?

Брав участь у засіданні комітету з кримінального та кримінально-процесуального права Асоціації праників України в обговоренні теми: «Що робити адвокату на обшуку?».

На засіданні адвокати Денис Овчаров та Сергій Смірнов поділилися досвідом та детально розібрали практичні ситуації з якими стикались адвокати під час обшуку та надали корисні рекомендації.Сергій Смірнов розповів про особливості проведення обшуків в іноземних компаніях, ставлення їх керівників до цієї процесуальної дії та звернув увагу на порушення, які допускають правоохоронці. Також Сергій розповів про можливості захисту інтересів бізнесу у співпраці з Радою бізнес-омбудсмена та навів приклади ефективної співпраці на користь клієнтів.

Зі свого боку Денис Овчаров акцентував увагу на тому, що під час обшуку, адвокат повинен думати не тільки про його правову сторону і фіксувати порушення, а й приймати управлінські рішення. На думку Дениса, для цього необхідно не тільки самому бути заздалегідь готовим до проведення обшуку, а й готувати клієнтів. Тобто, ще до проведення обшуку адвокату варто вивчити бізнес клієнта, з'ясувати «точки болю», особливості роботи з правоохоронними органами, визначити роль штатного юриста підприємства під час його проведення. Також важливо заздалегідь з'ясувати, чого хоче клієнт від адвоката.

Після завершення заходу відбулась презентація книги Дениса Овчарова «Обшук ознака успіху».


Також присутні мали можливість пережити жахи обшуку і спробувати різні варіанти поведінки в стресовій ситуації, але без вибитих дверей і тілесних ушкоджень, а в режимі віртуальної реальності в грі - Underdog.Страх-off.

Опублікувати коментар

0 Коментарі